Výpis článků

Zveme Vás už potřetí na dámský klub - ve čtvrtek v 18:30 v knihovně. Tentokrát se pokusíme vyrobit plesovou čelenku ve stylu 20. let. Příspěvek na materiál bude cca 50 Kč (maximálně).

Sobota 1. 12. je Dnem pro dětskou knihu, tak přijďte v neděli 2. prosince v 10:00 do knihovny! Vyzkoušíme si projekt Čtení pomáhá, pokusíme se navrhnout nové logo knihovny a prohlédneme si katalog Nejlepší knihy dětem 2018 - třeba tam najdeme nějaký pěkný tip pro Ježíška :-)

Zdobení perníčků s Lenkou Šustrovou se opravdu povedlo! Lenka jich napekla hromadu, i navzdory chřipce. Za svou statečnost a výdrž by si zasloužila minimálně Řád Zlatého perníku, když už nic jiného, neboť jako vždy, dělá vše jen pro radost dětí a zcela zadarmo. S Leničkou ještě našlehaly spoustu sladkého sněhu a děti zdobily a zdobily.

V pátek 2. listopadu od 16:00 zvu malé i velké na malý dušičkový podvečer. Budeme si povídat o dušičkových tradicích, něco si vytvoříme a taky malinko přečteme. A pak můžeme jít společně zapálit svíčky na hřbitov - aby dušičky nebloudily...