Výpis článků

Asi nic nenakupuji tolik ráda jako knížky. Ve svém zaměstnání si tohoto hobby můžu naštěstí užít docela dost, ale i tak hojně nakupuji domů. Pod stromeček jich každému nadělím několik a sobě taky.

20. říjen je Den stromů. Napadá mě, že strom a kniha mají mnoho společného. Listy třeba :-) A moudrost, tu hlavně, i když knih se to netýká všech, ale stromů jistě. A dokonce si myslím, že kdo umí naslouchat stromům, knihy už číst nemusí... A tak třeba jednou... Líbilo by se mi, být knihovnicí v knihovně-stromovně. Ale pak už...

Do konce října můžete bezplatně sledovat zajímavé dokumenty mezinárodního festivalu populárně-vědeckých filmů.

E-knihy ZDARMA

06.10.2020

Získejte zdarma vybrané e-knihy. Tato akce probíhá v rámci celostátního Týdne knihoven (5.-11. 10. 2020) a vybrat si můžete z těchto knih:

Po 10. září Vám Vám knížku obalíme v běžné provozní době (během celého roku).

Milé děti, dnes jsme spolu měli strávit Noc s Andersenem. Čekala nás cesta do Školy čar a kouzel v Bradavicích - ale nebojte, nepřijdete o ni, zatím se můžete těšit :-)