LESY KOLEM NÁS - výtvarná soutěž pro děti do 15 let

24.04.2018

Již druhým rokem zveme děti od těch nejmenší po "deváťáky" do výtvarné soutěže, kterou letos již po deváté organizují Lesy České republiky a Krajská knihovna Karlovy Vary.

Letošním úkolem výtvarníků je navrhnout poštovní známku s tematikou přírody našeho kraje.

Děti s mohou vybrat libovolnou techniku (malbu, kresbu, koláž apod.), formát A5, A4 nebo A3. Na návrzích musí být "zoubkování" typické pro poštovní známky - může být pouze naznačeno kresbou nebo vystřižené.

Pozor, všechny musí být z rubové strany označeny osobními údaji autora (jméno a příjmení, věk, třída, adresa, e-mail autora nebo rodiče). Všechny osobní údaje soutěžících budou po skončení soutěže vymazány.skupinové práce nemohou být zaslány do krajského kola.

Skupinové práce nelze zaslat do krajského kola.

Výtvarné práce odevzdávejte v naší knihovně nejdéle do pátku 15. června - abychom stihli vyhlášení obecního kola ještě před začátkem prázdnin :-)

Po prázdninách budou vybraná díla a dílka zaslána do krajské knihovny, kde na podzim proběhne krajské kolo, a 2. října budou při vernisáži výstavy slavnostně vyhlášeny výsledky celé soutěže. Od 2. do 26. října budou oceněné práce vystaveny v hale krajské knihovny.

Z vyhlášení výsledků soutěže bude pořizována fotodokumentace, která bude dále prezentována na webech pořadatelů, fb apod. a v tiskových zprávách.

Tabulka osobních údajů - nalepit na rubovou stranu výtvarného návrhu