Týden knihoven

01.10.2018

Tento týden se můžete zúčastnit těchto akcí v naší knihovně:

HERNÍ ODPOLEDNE - pondělí 1. 10. a středa 3. 10. od 15.30 do 17.00

ČTENÍ DO UŠÍ A OUŠEK - (nejen) pro děti úterý 2. 10. od 12.15 do 13.45 a (nejen) pro teenagery - úterý 2. 10. od 14.00 do 15.00: Budeme číst např. z knih Lapuťák a kapitán Adorabl, O líné babičce, Strašidýlko Stráša,  Barunka a malovaný svět... Pro starší (nejen teenagery) pak z knih: Dopisy na konec světa, Řeky Londýna, Parfém: Příběh vraha, Korálky v pupíku, Bez šance... (věběr knih je jen orientační - přizpůsobím ho podle toho, kdo přijde poslouchat :-) A knihy, které Vás zaujmou, si budete moci půjčit :-)

DÁMSKÝ KLUB - Pojďme ho zkusit založit 😉, pro ženy od 15 do 99..., čtvrtek 4. 10. od 18.30 do 20.00

SOUTĚŽ O NOVÉ LOGO KNIHOVNY - Potřebujeme nové logo, to které používám (kocourka s knížkou) jsem si drze "vypůjčila" z jiné knihovny, jak jsem následně zjistila. Proto se na vás obracím o pomoc. Navrhněte, nakreslete pro knihovnu. Technika je libovolná, věk soutěžících nijak neomezen. Součástí loga by měl být oficiální název: Obecní knihovna v Dalovicích. Logo se bude používat pro prezentaci knihovny - na tištěných materiálech, webu apod. Autor(ka) vítězného loga bude odměněn(a).

Své návrhy noste až do konce tohoto kalendářního roku nosit do knihovny, případně zasílejte e-mailem (knihovna.dalovice@tiscali.cz). Moc se na ně těším :-)


V Týdnu knihoven můžete také využít:
AMNESTIE UPOMÍNEK - tento týden se promíjí pokuty za pozdní vrácení,
REGISTRACE ZDARMA pro nové čtenáře na 1 rok,
BAZAR KNIH A ČASOPISŮ - knihy za 10 Kč a časopisy (např. Kačer Donald, Moje psychologie, Živá minulost, Score, Receptář, Přísně tajné, Dieta aj.) za 5 Kč. Koupí knížek nebo časopisů přispějete na obnovu knihovního fondu :-)

Takže určitě přijďte :-)