Soutěž o vstupenky do ZOO Plzeň

15.05.2017

Zoologická a botanická zahrada města Plzně a a Sdružení přátel Zoologické a botanické zahrady města Plzně IRIS ve spolupráci s Obecní knihovnou Dalovice vyhlašují soutěž "POZNÁVEJTE PŘÍRODU a za odměnu přijďte do ZOO".

Soutěž trvá od 15. května do 31. prosince 2017 a soutěžit mohou všichni registrovaní čtenáři do 15 let.

Každý soutěžící obdrží soutěžní průkazku se 12 políčky na potvrzení 12 výpůjček knih o přírodě.

Výpůjčkami se rozumí dvanáct návštěv v knihovně, při nichž si čtenář vypůjčí minimálně jednu knihu o přírodě. Půjčí-li si jich více, z hlediska pravidel soutěže je to stále jedna výpůjčka a jedno razítko do průkazky. Při vracení knih ukáže a řekne knihovnici, co ho v knize/knihách zaujalo a dostane razítko do své kartičky-průkazky.

Každý soutěžící čtenář s vyplněnou kartou získá volnou vstupenku do ZOO a botanické zahrady v Plzni.

První navíc obdrží diplom a cenu.