Soutěž o lístky do ZOO

09.03.2018

V pondělí 12. března startujeme v naší knihovně už 2. ročník soutěže Poznávejte přírodu a za odměnu přijeďte do ZOO (ve spolupráci s plzeňskou zoologickou a botanickou zahradou).

Soutěžit mohou všichni registrovaní "čtenáři" do 15 let, ale i malé děti, které ještě číst neumějí - v knihovně jsou k dispozici knížky vhodné i pro ně.

Každý soutěžící obdrží soutěžní průkazku se 12 políčky na potvrzení 12 výpůjček knih o přírodě.

Výpůjčkami se rozumí dvanáct návštěv v knihovně, při nichž si čtenář vypůjčí jednu knihu o přírodě. Půjčí-li si jich více, z hlediska pravidel soutěže je to stále jedna výpůjčka a jedno razítko do průkazky.

Soutěž potrvá až do 19. prosince 2018 a vyhlášení vítězů proběhne v únoru příštího roku. Každý soutěžící čtenář s vyplněnou kartou získá volnou vstupenku do ZOO a botanické zahrady v Plzni. Ty nejrychlejší navíc čeká i cena od naší knihovny :-)

A tohle roztomilé koťátko se jmenuje Bagir a je to druhé mládě lva berberského v plzeňské zoo. Právě na jeho počest je vyhlášen letošní ročník soutěže.