Cesta ze školy a školky s pohádkou

01.06.2021

Po celý červen si děti (a to i ty, které ještě neumějí číst) mohou užít cestu domů s audio pohádkou o vnučce čaroděje Modromíra.

Každý den od 1. do 29. června najdou na okně vedle vchodu do budovy knihovny QR kód s jednou kapitolou. V pátek budou vyvěšeny kódy i na víkend. Nestihnete-li si nějaký kód vyzvednout v daný den, nebo "naskočíte" na poslech pohádky se zpožděním - nevadí: V knihovně vám kódy předám i zpětně. Jsou platné až do 30. června 2021.

K vyslechnuté pohádce mohou děti namalovat obrázek a přinést ho do knihovny - nejlépe ve středu 30. června od 7:30 do 15:00, dostanou malou odměnu a můžou se pochlubit i vysvědčením :-)

Pokud se dětem pohádka bude líbit, je možné podpořit vydání její knihy v kampani na hithitu a zároveň si ji tam objednat.

Přeji vám - dětem i dospělým - krásný pohádkový červen :-)