Adventní setkání u společenských her

23.11.2017

V předvánočním čase Vás chci do knihovny pozvat také na čtyři adventní setkání u společenských her:

Tři z nich proběhnou na železnou, bronzovou a stříbrnou neděli (3., 10. a 17. prosince) od 10.00 do přibližně 11.30 a těšení na Vánoce završíme čtvrtým setkáním v sobotu, předvečer před zlatou nedělí -  23. prosince od 16.00 do 17.30.

Zvány jsou nejen děti, ale i dospělí, a vzhledem k malým prostorám knihovny doporučuji si místo rezervovat předem (viz záložka kontakt).

Máte-li svou oblíbenou deskovou hru a nemáte ji doma s kým hrát, klidně ji přineste s sebou a zahrajte si ji u nás.
Na tuto akci s radostí uvítám dobrovolníky (starší žáky, studenty nebo dospělé) pro jednotlivá herní stanoviště - ohledně podrobností mě prosím PŘEDEM kontaktujte.

Přeji Vám příjemný adventní čas a těším se na Vaši návštěvu.