Adventní hra v knihovně - od 1. 12. 2022

30.11.2022

V neděli začal advent, ale první okénko adventních kalendářů se otevře až zítra.
A to i u nás v knihovně. Jen místo čokolády přilétne do knihovny každý den jeden list Nebeského zpravodaje se žhavými novinkami. Ve všední dny na vás budou nebeské noviny čekat v knihovně, o víkendu je najdete v dolním okně vedle vchodu do budovy. Přečtete si je a splňte úkol, případně ho hoďte do poštovní schránky Andělské expresní linky.

Všechna vydaná čísla Nebeského zpravodaje budeme v knihovně archivovat, takže si je můžete přijít přečíst i dodatečně, pokud byste nezvládali přijít ke knihovně každý den.

Adventní hra je ideální pro děti 1. stupně ZŠ, ale s pomocí dospělých zvládnou i nečtenáři a pobaví se i dospělý doprovod.

Užijte si krásný advent.