Získali jsme titul "Nejlepší profesionální knihovna Karlovarského kraje pro rok 2023"

24.10.2023

V Týdnu knihoven, který připadá na první říjnový týden, se v Krajské knihovně v Karlových Varech konalo 6. slavnostní setkání knihovníků Karlovarského kraje. Byly zde oceněny nejlepší profesionální i neprofesionální knihovny a naše obecní knihovna získala titul "Nejlepší profesionální knihovna karlovarského kraje pro rok 2023". ¨

Tímto titulem je vždy jednou za dva roky oceněna jedna z knihoven, která si dle mínění krajských metodiků toto ocenění zaslouží. Nejedná se tedy o soutěž. Porovnávat knihovny vlastně ani není možné - každá má jiné podmínky a jiné možnosti a téměř všechny knihovny, ty veliké i ty nejmenší dělají něco úžasného.

Máme z titulu opravdu velikou radost a budeme se snažit, abychom alespoň pro naše čtenáře byli vždycky tou NEJknihovnou.